מרכז ידע

שמירה על סודיות בתהליך מכירת חברה

תהליך מכירת חברה הוא תהליך רגיש אשר לחשיפתו יכולה להיות השפעה מכריעה על פעילות החברה ועל העסקה הצפויה.
ובכן, כיצד שומרים על חיסיון באופן מיטבי מפני מתחרים, עובדים ולקוחות?

לא פלא שבעלי חברות רבים חוששים מתהליך של מכירת החברה ומפנייה לרוכשים פוטנציאליים שכן, לשמוע את  המשפט הבא מפי לקוח משמעותי או מתחרה יכול להטיל אימים על בעל חברה – "שמעתי שהחברה שלך על המדף…".

המוניטין והאמון שהשוק מייחס לך ולחברה שלך עלולים להישחק במהרה ואף לאיים על פעילות החברה אם כוונותיך יחשפו טרם זמנם על ידי גורמים לא רצויים.
אחד מלקוחותינו הטיב להסביר חששות אלו כך: "בשורה התחתונה האנשים הם הנכס המרכזי של החברה שלי, שמועות מסתובבות באוויר יכולות לגרום לתחושת אי-נוחות וחוסר וודאות שיפגעו בפעילות".

שמירה על סודיות בתהליך מכירת חברה

ניהול הסודיות בתהליך מכירת החברה

בתהליך מכירת חברה, אנחנו בהד-און מנהלים את הסודיות ופועלים באמצעות שילוב של טכניקות מוכחות בעת ניהול התהליך וקובעים אסטרטגיה תקשורתית המותאמת לכל חברה. באמצעות בקרה הדוקה על המידע וערוצי התקשרות אנו מוודאים כי כל ההתקשרות נעשית אל מול גורמים מוסכמים ומאושרים על ידכם.
החל מאנשי הקשר במשרד וגורמים מקצועיים מטעמכם, דרך אישור רשימת הרוכשים הפוטנציאליים, המסמכים והתוכנית העסקית ועד הפגישות אתכם ועם הרוכשים הפוטנציאלים, יש לכם שליטה מלאה לגבי אל מי אנחנו פונים איך ומתי אנחנו עושים זאת.

הפניה הראשונית לרוכש פוטנציאלי נעשית בשיחת טלפון של אנשי הד-און.
עוד לפני שמסרנו פרטים, במסגרת השיחה אנחנו בודקים עם גורם רלוונטי ידוע מראש, האם יש להם עניין לבחון הזדמנות אשר עשויה להתאים להם.
רק לאחר מכן נספק מספר פרטים ראשוניים אשר יספיקו  כדי להחליט להתקדם ולחתום על הסכם סודיות (NDA).
עם חתימה על הסכם הסודיות, מידע יעבור דרך חדר מידע סודי אליו תינתן גישה רק לגורמים מורשים ופגישות יתקיימו במשרדי הד-און.

עבור לקוחות הד-און עומד צוות יועצים מקצועיים, כל אחד בהתמחותו. צוות היועצים מאפשר לכם להתמקד במה שאתם טובים בו – ניהול החברה שלכם וללא דאגות מיותרות.