השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודות

  חזון הד-און – ליצור ולהוביל ביחד עם לקוחותינו, תהליכי צמיחה והשבחה אשר יביאו להעלאת ערך החברה, לאורך זמן.

  ערכי הד-און – מקצוענות, מיקוד בלקוח, יוזמה ויצירתיות.

  הד-און הינה חברת ייעוץ אסטרטגי המתמחה בצמיחה עסקית ובהשבחת ערך חברות. מאז תחילת שנות ה- 2000 אנו מלווים בעלים ומנהלים של חברות, ממגוון ענפי המשק, בהתמודדות עם האתגרים המורכבים ביותר בניהול חברה ובהובלתה לצמיחה עסקית. המומחיות שלנו בגיבוש אסטרטגיות צמיחה, לווי היישום בפעול, הובלת מהליכי פיתוח עסקי, יצירת שותפויות אסטרטגיות והובלת תהליכי מיזוגים ורכישות, סייעה למאות חברות לצמוח ולמנף את הפוטנציאל העסקי בזירה המקומית והבינלאומית.

  תפיסת העבודה הייחודית שלנו היא המרכיב המרכזי במערכות היחסים ארוכות השנים אותן אנו מנהלים עם לקוחותינו. כשותפים יוזמים, אובייקטיביים ובעלי ניסיון אנו מסייעים ללקוחותינו לראות את התמונה המלאה, לנתח באופן מעמיק את האפשרויות, לקבל החלטות אסטרטגיות ולפעול ליישום. את כל אחד מלקוחותינו מלווה צוות יועצים שהרכבו נקבע בהתאם לצרכי הפרויקט. צוות זה פועל בפרק זמן קצר יחסית ללימוד הארגון, הכרת הסביבה התחרותית, האתגרים, זיהוי כיווני הפעולה האפשריים וגיבוש המענה הנדרש.

  לצד הד-און פועלת חברת אחות BCMS ישראל, הנציגות המקומית של חברת הייעוץ מהמובילות בעולם באיתור רוכשים ושותפים אסטרטגיים. היכולות הייחודיות של הד-און ו- BCMS יוצרות מענה כולל עבור לקוחותינו. בתהליך סדור המבוסס על היסטוריה של הצלחות, אנו מגבשים את האסטרטגיה להשבחת ערך החברה והופכים אותה לאטרקטיבית ובהמשך מובילים את תהליך המכירה או צירוף שותף אסטרטגי.

  הצוות שלנו

  צוות היועצים שלנו מביא עמו ידע רחב וניסיון רב מדיסציפלינות שונות, ביניהן ניהול, שיווק, מכירות, כלכלה, מימון, משפטים ומשאבי אנוש.

  הילית בן-צבי קורן

  מנכ"ל משותף ומייסדת החברה. בעלת ניסיון של מעל ל- 20 שנים בייעוץ לחברות מכלל ענפי המשק, בתחומי האסטרטגיה, צמיחה עסקית, שיווק ומכירות והניהול. הילית בעלת מומחיות בליווי והובלת תהליכי שינוי אסטרטגיים בארגונים.

  דורון אפרתי

  מנכ"ל משותף ומייסד החברה. בעל ניסיון של מעל ל- 30 שנים בייעוץ לחברות מכלל ענפי המשק, בתחומי האסטרטגיה, המיזוגים ורכישות והניהול. דורון בעל מומחיות בהובלת עסקאות מיזוגים ורכישות, שותפויות אסטרטגיות ופיתוח עסקי בישראל ובחו"ל. לצד העיסוק בייעוץ, דורון משמש כדירקטור במספר חברות פרטיות.

  אלה ואגנר

  מנהלת משרד

  שי מיש

  מוביל עסקאות בכיר

  גיא מסר

  יועץ בכיר לניהול

  לירון בר

  יועצת לניהול

  בן דמינוביץ

  יועץ לניהול

  אור-רן אשד אוחנה

  יועץ לניהול

  שיווק וקידום עסקים באינטרנט