השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

אסטרטגיות צמיחה

אסטרטגיית צמיחה

תהליך צמיחה של חברה, הינו אחד האתגרים המרכזיים של הנהלת חברה והעומד בראשה. שאלות כמו: מהו פוטנציאל הצמיחה, מה כיווני הצמיחה האפשריים, מהם מנועי הצמיחה הנכונים, באיזה קצב והאם העיתוי מתאים בהיבטים עסקיים, שיווקיים וארגוניים הינם שאלות מהותיות העולות בתהליך גיבוש אסטרטגיית צמיחה לארגון. למידע נוסף, צרו עמנו קשר.

על אסטרטגיית צמיחה

אסטרטגיית צמיחה יכולה להיות אורגנית כלומר, צמיחה המבוססת על המשאבים הקיימים של הארגון ומתמקדת בכיבוש נתחי שוק נוספים או הגדלת הפעילות באמצעות הרחבת המענה של המוצרים או השירותים. אסטרטגיית צמיחה יכולה להיות אנאורגנית כלומר, צמיחה המבוססת על רכישת יכולות/טכנולוגיות/משאבים של צד שלישי. בנוסף אסטרטגיית הצמיחה של הארגון יכולה להיות מבוססת על שילוב של אסטרטגיית צמיחה אורגנית ואנאורגנית.

אנחנו בהד-און מתמחים בגיבוש אסטרטגיות צמיחה ריאליות וברות יישום המבוססות על ניתוח מעמיק של הפוטנציאל העסקי בתחומי הפעילות הקיימים והפוטנציאליים, זיהוי מגמות השוק, איפיון פעילות המתחרים, ניתוח מעמיק של תפיסת המיצוב של החברה ושל המוצרים/שירותים בעיני הלקוחות והצרכנים הקיימים והפוטנציאליים, יחד עם ניתוח שיקולי בחירה ועמדות של הלקוחות ביחס לחברה ולמתחרותיה. במקביל אנו מבצעים ניתוח מעמיק של הארגון לזיהוי נקודות חוזקה וחולשה, איתור יכולות ליבה קיימות וחסרות וניתוח הביצועים העסקיים, השיווקיים והתפעוליים.

במסגרת גיבוש אסטרטגיית הצמיחה, מתבצע מיפוי וריכוז של כל הממצאים משלב האבחון על מנת לייצר תמונה ברורה ומוסכמת של הנהלת החברה לגבי החולשות והאיומים שעל הארגון לטפל בהן במסגרת ההתמודדות כמו גם לגבי החוזקות שיתמכו במימוש ההזדמנויות בשוק. בנוסף יוגדרו מהם הגורמים המהווים תנאי סף – גורמי מפתח להצלחה עסקית של הארגון.

אסטרטגיית הצמיחה שאנו מגבשים בהד-און מספקת מענה ממקוד לשאלות מהותיות ופורטת נושאים כגון השווקים וקהלי המטרה בהם תתמקד החברה בשנים הקרובות, המוצרים והשירותים עליהם יושם דגש שיווקי-מכירתי ותפרט כיצד הארגון נדרש להיערך בהיבטים של היערכות משאבי אנוש, מודל עסקי, מדיניות מחירים ותפיסת הבידול המיצוב והמיתוג.

למידע נוסף

לפגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות, אנא השאירו את הפרטים במקום המיועד לכך מטה ונחזור אליכם בהקדם.

תחומי התמחות נוספים

BCMS

BCMS היא חברה בינלאומית, מהמובילות בעולם בתחום המיזוגים והרכישות, המתמחה בייעוץ, הובלת עסקאות וליווי צמוד של בעלי חברות המעוניינים למכור את החברה שלהם או לצרף...

מיזוגים ורכישות (M&A)

מיזוגים ורכישות בעלי חברות רבים עוסקים לעיתים קרובות בשאלת הדרך הנכונה להתפתחות החברה. הפתרון הנכון הוא עיצוב אסטרטגיית צמיחה מותאמת, אשר תבחן בצורה מעמיקה את השינויים...

שיווק וקידום עסקים באינטרנט